I Found You 3...

9. listopadu 2012 v 8:19 | *Kateřina Sykes* |  Stories ;)
Tady máte díl číslo 3. Dojte tu k zásadní změně pro ToGetHer a Kateřina z toho bude totálně odrovnaná. Až budu mít čas,přidám sem parodii na tuhle kapitolu od mojí kámošky Lussy-jo,to je ta z té knížky,ale ona fakt existuje! Stejně jako jsem v knížce já a Nela. Nela je totiž taky moje kamarádka i v real life. Ale to pořešíme někdy jindy. ;) Užijte si dnešní díl. :)
19.září
Milý deníčku, můj život se náhle změnil v jedné jediné chvíli! Je to vůbec možné? Vím,že jsem to už jednou psala,ale je tak zvláštní,že z mojí hlavy už tohle nikdy nezmizí. Jsem zvyklá na to,že zpívám před slavnými,ale tohle je už vážně moc… Justin Bieber,Nicki Minaj…Dokonce nás oslovila manažerka The WANTED Jayne,jestli by nemohla být i naší manažerkou… Je toho prostě moc najednou. A navíc nás zná najednou půlka Británie a už nás oslovila ne jedna známá osobnost. Vsadím se ale klidně o milion, že oni o nás tutově vůbec neví. Možná kdyby s námi byly plakáty,ale protože běžíme asi jen v televizi,a možná i v rádiu,tak si myslím,že oni ví jen to,že nějaké holky s krásnými hlasy zazpívaly v jejich baru a že bydlí v Londýně,ale to je asi tak všechno. Ale ještě ti chci říct,že nebudu moct psát,protože jedeme na 3 měsíce (není to nějak moc dlouho?) na školu tance do New Yorku,protože když si pár z nás vybralo za tanec Gangnam Style,zjistilo se,že Psy je zrovna v New Yorku a proto nás naučí tanec na Gangnam Style, stejně jako Sunrise Avenue, ale ti nás nebudou učit tanec, ti nás pouze budou učit zpívat na živo (ne,že bysme to neuměly,ale něco jako jak vystupovat abychom udělaly dobrý dojem a jak vychytat tóny atd.) a pomůžou nám vymyslet dobrou choreografii. Takže se asi uvidíme až 2. ledna! Každopádně dnes musíme dát rozhovor slečně Jopsanové do deníku The Sun, takže ti pak musím napsat,jaké to bylo. Ještě že je mi osmnáct, protože holkám je každé 19, kromě Nicki, té je 22,a Nině je 20. Takže kdyby mi bylo furt 17, byla bych jako malé mimino. Sice mi furt všichni říkájí ,,Baby of the band´´ ,ale stejně si myslím,že jsem asi nejvyspělejší z nich. A umím nejlíp zpívat. ( :DD) Za chvíli už ale musím jít, protože přijde slečna Jopsanová. Doufám,že se nebude ptát na moc intimní věci. Ale to já teď vědět nemůžu a musím se rozloučit! Už ti asi ani nestihnu napsat, jaký ten rozhovor byl, protože ve čtvrtek odjíždíme do toho New Yorku. Tak se měj hezky a za 3 měsíce se vrátím jak PROFESINAL DANCER! Muhaháá! (:DD) Tak zatím ahoj!
Zaklapla jsem deník,vlastně týdeník, a asi za hodinu dorazila slečna Jepsenová. Jopsanová je podobné Jepsenové a ona se dokonce jmenovala Carly Rae.
Řekla nám,že dělá reportérku v The Sun a dělává úvodní stránku deníku a taky že zná i Jepsenovou. Poté se nás ptala na různé věci kolem kapely a týkající se našeho života. Pak se ale obrátila ke mně. ,,A ty,Kateřino,jsi taková tichá. Mám odhad na lidi,takže si myslím,že se ti v životě stala nějaká strašná věc. Co to bylo?´´ ,řekla Carly Rae.
,,No,v 16 mě podvedl přítel a jaksi se s tím stále nemůžu vyrovnat…´´ ,vyklopila jsem rychle,abych o té prašivé kryse nemusela moc přemýšlet. Carly Rae mě hned začala litovat: ,, Ach,to se mi taky stalo a dlouho jsem to nesla těžce a nechtěla jsem s nikým delší dobu chodit,když najednou přišel idol mého mládí a tak jsme se vzali a máme spolu dvě děti.´´ ,politovala mě Carly Rae. Pak se ale zarazila a po chvilce se zeptala: ,,Máš taky nějakého idola,Kat?´´ ,,No jistě že,miluje The WANTED a nejvíc Nathana!´´ ,vyzvonila hned Nina. Na to jsem jí hned dala facku a začala jí nadávat. Pak se Carly Rae přidala k naší polštářové bitvě a slíbila,že napíše jen to,že už od dětství miluju The WANTED. Taky byla nadšená z toho,že jsem jako malá vystupovala ve WANTED Voice a myslí si,že mohli být trochu vstřícnější. S Carly Rae jsme se domluvily,že se budeme vídat,protože jsme zjistily,že si skvěle rozumíme. A protože s ní spolupracovalo spoustu skvělých manažerů,producentů a lidí,kteří pracují kolem hudby.
Když v The Sun vyšel článek o vycházejících hvězdách-o skupině ToGetHer ,a psalo se o nás i v jiných denících. Najednou jsme byly… to slovo je tak těžké vyslovit…. SLAVNÉ.
V pondělí jsme šly do studia,kde nám Carly Rae domluvila návštěvu a nahrály tu moji písničku Pound The Alarm,ke které nám Sasha poslal neděli hudbu. Byla již ten samý den přidána na YouTube. Když jsem se v úterý před školou dívala na YouTube,bylo tom přes 10 milionů shlédnutí! Je to opravdu neuvěřitelné … ,,Panebože!´´ ,zakřičela jsem na celý dům hned,jak jsem otevřela obálku zdobenou modrými krajkami. ,,Co se stalo?! Někdo umřel?!´´ ,zaječely hned holky vyděšeně. Já zůstala nehybně stát v obýváku před holkami,které pohodlně seděly na gauči.
Pak jsem k nim pomalu otočila obálku na které velkým tlustým modrým písmem stálo:
POZVÁNKA PRO ToGetHer NA NATÁČENÍ AMERICKÉ SHOW ELLEN
Holky zaječely za 1 vteřinu po přečtení a pak se nejistě zeptaly: ,,Kdo tam budem hostem kromě nás?´´ Když jsem si přečetla společného hosta,srdce mi začalo bušit jako o závod a udělalo se mi hrozně špatně. ,,One Direction a The WANTED…´´ ,zašeptala jsem a to je vlastně všechno co si pamatuju z toho večera. Prý jsem omdlela a musely volat doktorovi,který jim řekl,co se mnou a pak už všechno probíhalo tak jak mělo. ,,A kdy to vlastně je?´´ ,zeptala jsem se ve středu ráno. ,,20.1.2019.´´ ,odpověděla Nina.
Pak už jsem vážně nemohla myslet na nic jiného než na NĚ.

15. ledna 2019
Milý deníčku,
výlet do New Yorku na tři měsíce dopadl skvěle. Už umíme hrozně moc tanců a lidi,se kterými jsme se setkaly byli strašně milí a ochotní. A co je nejlepší? Máme už natočený videoklip s DJA a Beatshakers a Live My Life s Justinem. Natáčelo se to v Karibiku! A prý to bude odvysíláno 18.1. 2019 na kanálu MTV. A prý to pustí i v Ellen! Je to opravdu….. Strašné! Chci říct strašně úžasné.
Teď jsem si jistá,že se s The WANTED znovu setkám a dokonce před nimi znovu zazpívám! Je to opravdu divná představa. Ale je to tak a už se s tím musím smířit… A taky se na to těším jako nikdy předtím na nic jiného! Stejně jako my všechny. Asi vážně umíme dobře zpívat. J
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama