I Found You 4...-1.část ;)

29. listopadu 2012 v 20:31 | *Kateřina Sykes* |  Stories ;)
Další díl IFY :* :) Enjoy :D*
4. kapitola
Seznámení
20. ledna 2019
Milý deníčku,
v tento den je všechno úplně jiné. Právě jsou 4 hodiny ráno a já nemůžu spát,protože dnes je Den D. Dnes se setkáme s The WANTED. Dnes přijedeme do Ellen a zazpíváme No Stress.
A u toho nás budou sledovat ONI… Plus dalších asi 10 milionů lidí na světě... Můj sen se stal skutečností! Do takových detailů! Tak se teď zkusím rozezpívat. Zatím ahoj. ;)

,,Uaaaaa!'' ,zakřičela jsem a tím vzbudila zbytek domu(aspoň jsou konečně vzhůru!).
,,Co se stalo?!'' ,zařvala na mne ospale Nela. ,,Já… já… já ztratila hlas!'',zakřičela jsem a rozbřečela se. Holky mě hned začaly utěšovat,ale moc jim to nešlo.
,,Moje šance byly v koncích. Pokud budu zpívat,ztrapním se nejen před The WANTED,celým štábem a Ellen,ale vlastně před celým světem. A to poslední je určitě i s tím prvním nejhorší!'' ,říkala jsem ubrečeně. ,,Kači,neboj,to určitě bude dobrý,když jsem já ztratila hlas,začala jsem zpívat až na besídce a bylo to úplně v pohodě.'' ,těšila mne Nina.
V 7:00 jsme vyrazily na anti-stresové nákupy a strávily jsme na nich 5 hodin. Pak už jsme ale musely…. Do Ellen. Když jsem si párkrát zkoušela pozpěvovat,bylo to strašné. Jako když vyje pes.
Ellen si s námi chvíli povídala,když v tom už bylo šest a natáčení začínalo v sedm. Byl to velmi divný pocit vědět,že někde v tomto areálu jsou The WANTED.
V naší šatně jsme měly televizi a mohly jsme sledovat jak kluci zpívají a jak si povídají s Ellen.
Pak se ale Ellen zmínila o nás a pustila jim ukázku z WANTED Voice,když jsem zpívala. Hned se smáli a vzpomínali na mě jako na talentovanou malou holku.
Pak se Tom zeptal:,, Kolik že jí vlastně je? 14? To se musela dost změnit.'' Ellen odpověděla: ,,Ale Tome,je jí 18,je dospělá!Je to zpěvačka známá po celém světě se svojí skupinou ToGetHer!Tohle je jejich nový videoklip s Justinem Bieberem a ještě jeden s Nicki Minaj. Tu písničku,kterou zpívají s Justinem napsala Nela,taky z ToGetHer a tu s Nicki Minaj Kateřina.''
Sledovaly jsme,jak jim pomalu klesala brada a Nathan se dokonce občas pousmál. Harry Styles dělal takový udivený obličej a díval se na nás jako na nejkrásnější holky na Zemi.
,,A to je jako kdo?To jsou jako nějaké miss?'' ,zeptal se Niall,když videoklip dohrál. ,,Ne,jak už jsem zmínila,byl to Justin Bieber,Nicki Minaj a ToGetHer ! A právě chci přívitat taky našeho dalšího hosta,kterým je právě skupina ToGetHer,která teď zazpívá jejich novou píseň napsanou Kateřinou Vítkovou- No Stress!'' The WANTED a 1D se lekli,ale hned se na to opřeli a dívaly se na pódium.
My s dívkami jsme mezitím vešly za (zatím) uzavřenou zeď a za námi se rozsvítila velká světla,aby byly vidět pouze naše postavy a obrysy,ale ne jak vypadáme. Dveře se začaly otevírat a Nina začala zpívat: I don't wanna work today
Maybe I just wanna stay
Just take it easy cause there's no stress

I know it's not an awful crime
Something special in my mind
Nothing gonna cause me this stress

Další sloku zpívám já. Nevím,jak to s mým ,,ztraceným hlasem'' půjde,ale modlím se za to,abych to zvládla. Nic jinšího bych v tuhle chvíli nechtěla,opravdu nic. Začala jsem zpívat a moje první reakce na můj hlas? DĚKUJI TI BOŽE! DÍKY,DÍKY,DÍKY! Takže jak asi tušíte,ano,hlas se mi vrátil a já byla nejšťastnější za celý můj život. Lucka se hned na mě ohlídla a dala palce nahoru abych viděla,že radost sdílí se mnou.
Uviděla jsem The WANTED,jak sedí na té pohovce s pohledem upřeným na nás.
Tohle si představuju už od 12-ti let,v tom věku jsem začala o The WANTED dost silně přemýšlet. Tohle byl ten nejbožštější moment v mém životě. Takových nejbožštějších momentů už tu bylo spoustu,ale tohle byl vážně ten nejbožštější.
Pak se rozsvítila světla a oni nás uviděli. První reakce? Naznačení rty: Woooow!
Přesně takhle byla celá ta moje představa. Je to nemožné! Zpívaly jsme,tančily(i s diváky),prostě si to užívaly… Ale pak písnička skončila a přišel čas na rozhovor. Toho jsem se bála ze všeho nejvíc.
Ale zároveň jsem chtěla zkusit takový experiment. Nathan totiž říká,že do vlasů si nechá šáhnout jen od kluků,maskérek a kadeřnice,ale ne od dívky. Jen od té,na které na první pohled pozná,že je to jeho životní láska. Tuhle větu zná snad každý na světě z TW Fanmily. A proto to chci vyzkoušet.
,,ToGetHer,skupina z České republiky žijicí a studující ve Velké Británii v Londýně.'' ,oznámila Ellen,kdyby náhodou někdo v tu chvíli,kdy to vykládala,spal. Přivítali jsme se se všemi z The WANTED a pak se nás Ellen ptala na různé otázky týkající se našeho života.
Pak přišel čas na můj malý experiment protože zazněla z Elleniných úst otázka: ,,Kluci mají rádi komplimenty od holek. Co třeba jejich vlasy? Konkrétně třeba Nathovy. A… Kateřino? Zkus jeho vlasy zhodnotit.'' ,,Mě se na něm líbí oba styly jeho účesů,jak tento,tak i ty načesané nahoru.'' ,řekla jsem radostně a pak… Jsem posunutím jeho vlasů nahoru naznačila jeho druhý účes a ještě mu prohrábla vlasy. Většina z lidí okamžitě ztuhla a Tom,Max,Siva,Jay,Ellen,Nina,Lussy,Nicki a Nela otevřeli doširoka pusu a ztuhli taky. Ovšem Lussy se chtělo vyprsknout smíchy,to jsem na ní okamžitě poznala. I hate you! Nathan vlastně taky ztuhl,ale pak řekl: ,,Tyhle dva styly se mi taky zdají nejlepší. Ale možná bych ještě mohl zkusit deku!'' ,řekl pobaveně Nathan. Všichni se rozesmáli a já byla nejvíc spokojená za celý svůj život. Pak se na mě Nathan podíval,usmál se a mrknul na mě. Já zase pozdvihla obočí,což mělo znamenat něco jako mmmmm.. Jakože se divím-v pozitivním slova smyslu. ,,A co One Direction? Jaký na ně máte názor?'' ,zeptala se Ellen. Všechny jsme se podívaly na Nelu,protože ta je miluje a je Directionerka už od začátku 6. třídy na základce. ,,One Direction Infection…'' ,okomentovala jsem náš vztah k 1D. Harrymu se to hodně líbilo a mrknul na mě,ale už od začátku našeho vystoupení bylo vidět,že se mu líbí nejvíc Nela. Bohužel,Harry je ženatý,takže i kdybychom chtěly,máme smůlu. Pak ale Ellen zmínila o tom,že dnes přijde ještě jeden host o kterém nikdo z nás neví.
,,Všichni ho velmi dobře znáte,je to korejský zpěvák,který nazpíval letní hit roku 2012!''
Po tom,co Ellen řekla,mi bylo jasné že přijde Psy.
,, Přivítejte prosím Psy!'' Přišel Psy a my jsme se k němu hned rozeběhly,protože jsme dobří přátelé od té doby,co nás v New Yorku učil tanec na Gangnam Style. Lussy s ním pak ještě něco mělo,ale byl to románek na jednu noc. Bavili jsme se asi tak půl hodiny a Ellen se pak zmínila o našem malém soustředění:,,Vy jste se vlastně učily tancovat na celou písničku Gangnam Style v New Yorku že?''
,,No ano,a byla to fakt zábava! A myslím,že se nám to fakt povedlo!'' ,řekla nadšeně Nela.
,,Tak nám to tu můžete zatančit!'' ,vykřikla Ellen natěšeně.
A Lussy zase bez našeho souhlasu vykřikla rychle:,,Tak dobrá!'' Tak jsme si ještě připomenuli i s naším korejským kámošem choreografii a nakonec to teda i zatančili. Bylo to hrozně zábavný.
Pak jsme se ještě chvíli bavily a potom,když už jsme byly v šatně,jsme slyšely,jak se kluci spolu baví,protože vedle nás mají taky šatnu.
,,Co to jako mělo být?'' ,zeptal se překvapeně Jay. ,,Já se chci zeptat na to samé!'' ,řekl trochu podrážděně Tom. ,,Je snad tohle tvoje životní láska?'' ,zeptal se Max.
,,Kluci,Kateřina je sice fakt krásná,ale já jsem zrovna nevěděl,co se děje,byl jsem zamyšlený.''
Tak to trochu zabolelo. ,,No jasně,ty,kterej si všímáš každýho detailu a nebýváš zamyšlenej,ses zrovna jednou po 26-ti letech zamyslel.´´ ,řekl ironicky Max.
,,Tak co ti mám na tohle říct…Když jsme si podali ruce,cítil jsem takovou pozitivní a romantickou energii a jak říkám,je fakt pěkná.'' ,,Mě se teda osobně víc líbí ta Lussy.'' ,dodal Max. Nakonec to skončilo tak,že se Nathanovi hrozně líbím já a že Maxovi se líbí Lucka, Tomovi Nela,
Jayovi se líbí Nina (které se Jay taky líbí) a Sivovi se líbí Nicki (které se líbí Siva). Nele se taky líbí Tom,ale není si jistá,protože se Tom vůbec nerozhoupal.
Nathan byl dost podrážděný a my ho přijaly do našeho známého utěšovacího kroužku. Bylo opravdu divné že já,obyčejná holka z Kroměříže v České republice s mojimi spolužačkami tu sedíme z Nathanem Sykesem a vedle nás mají šatnu The WANTED. Je to neuvěřitelné… J
Nathan se pak šel usmířit s klukama,když v tom do naší šatny vrazil Niall a pobíhal jako pominutý. ,,Potřebujuu mluviit s Kateřinouu!'' ,řval jako šílenec a chechtal se na celé kolo. Sice jsem byla jen v tílku a kalhotkách,ale nechtělo se mi dávat oblečení,tak jsem zůstala tak a doufala,že to Niallovi nebude vadit. Holky šly na večeři a my zůstali s Niallem sami v pokoji.(Zůstáváme tu spát,protože zítra se ještě bude dotáčet vystoupení 1D a musíme ještě probrat téma přítelé a přítelkyně,na což se vůbec netěším.) ,,Kat,hrozně se mi líbíš a chtěl bych s tebou chodit.'' ,vychrlil na mě Niall. Bylo to hrozně těžké,ale slíbila jsem si to,takže mu to řeknu a požádám ho,aby to The WANTED neříkal.
,,Nialle…Taky se mi líbíš,ale…'' Už jsem viděl,jak Niall začíná natahovat. ,,Neber si to špatně,a hlavně nebreč! Ale už hrozně dlouho toužím po Nathovi Sykesovi a slíbila jsem si,že pokud se do mých 25 let neseznámíme,tak si někoho najdu,ale právě teď platí: I´m only single,because God is saving me for Nathan Sykes.'' Niall začal brečet,vyběhl z chodby a mířil si to do šatny k The WANTED. ,,Ne!Stůj Nialle!'' ,křičela jsem a rozběhla se za ním. Tiše jsem doufala, že nic neudělá Nathovi,ale taky že se mi nerozpadne můj vysoký drdol. Uslyšela jsem cvaknout kliku a pak naštvaný a překvapený Tomův hlas: ,,Co je ty cvoku?''
Bum! Prásk! Tohle všechno se ozývalo z jejich šatny a já si domyslela že jde o rvačku a zřejmě mezi Nathanem a Niallem. Všichni mezi sebou křičeli: ,,Hej co je?'' ,nebo: ,,Nech ho ty blbečku!''
Vběhla jsem do šatny přesně v tu pravou chvíli. Niall se právě chystal bouchnout Natha pěstí a pak příšel ten slavný Superman. No,pak jsem přiběhla já a pevně chytla Niallovi ruku,že s ní nemohl ani pohnout. Kluci si mě přeměřili pohledem a na všech částech těla se zastavili. Nejvíc je zajímalo to,co se skrývalo pod průhledným tílkem,ale taky to nejlepší a nejvíc odhalené. Dobře,byly to i nohy. Ale pohledem se zastavili u mojeho ,,smexy zadečku´´ ,jak říkají holky (SMEXY-SMART AND SEXY).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama