I Found You 4...-2.část ;)

29. listopadu 2012 v 20:32 | *Kateřina Sykes* |  Stories ;)
Enjoy 2.part!! :)

Když jsem uviděla jejich pohledy,chtělo se mi smát. Vypadali jako ten chlápek ve vřískotu.
Mezitím taky Niall použil druhou ruku a věnoval mi facku. A to fakt silnou. ,,Hej co je? Kvůli tomu,že se mi líbí někdo jinší a řekla jsem ti to pěkně? Proto si to od tebe schytávám?''
,,Jak se ti vůbec může tenhle blbeček líbit? Proč ho tak silně miluješ? Proč prostě nemůžeš nechat toho čekání,o kterám jsi mluvila a chodit se mnou?'' ,ukázal na Natha a nadával. I když jsem ho požádala o to,aby to neříkal,řekl to. ,,Tím jsi u mě skončil,Nialle. Teď už nejsi ani přítel. Když ti někdo řekne tajemství,máš ho nechat tajný! A vadí ti to moc?! Protože jestli jo? Můžem si to vyřídit tady!'' ,vykřikla jsem a kluci jen hleděli. ,,No tak se ukaž holka,co umíš?'' ,zeptal se ironicky Niall,vycenil zuby a začal skákat s rukama sevřenýma v pěsti. ,,Zbytečně provokuješ. A tohle máš za to.'' ,řekla jsem a vlepila jsem mu facku ještě větší než dal on mně. Měl teď oteklou tvář a hleděl na mě jako opařený čajem. Stejně jako kluci,v jejichž pohledech jsem poznala překvepení a hrůzu. Uvědomila jsem si,že Niall vlastně za nic nemůže a že já jsem ho zranila a jsem tak špatná. S hrůzou v očích jsem vyběhla z pokoje,zamkla se v tom našem a skočila jsem na postel. Celé odpoledne jsem odmítala odemknout a slyšela jsem směs holčičích i klučičích hlasů.
V asi pět hodin odpoledne na dveře opět po dlouhé době někdo zaklepal a za dveřmi zazněla věta: ,,Kat,prosím,otevři mi,jsem tady sám,všichni si šli zahrát bowling a já jsem se vymluvil že jsem unavený,tak mě prosím pusť dovnitř…'',prosil tiše Nathan. Nad jeho něžným hláskem se nešlo nesmylovat,takže jsem odemkla a rychle ho pustila dovnitř,aby si ho nikdo nevšiml a pak jsem zase tiše a pomalu zamkla. Když jsem se otočila,stál tam ten nejnádhernější kluk na planetě. V bílém tričku a hnědo černé kožené bundě mě sledoval jakou nějakou svoji kořist. ,,Klidně se posaď…'' ,nabídla jsem mu. Sedli jsme si vedle sebe na postel. Podívala jsem se napravo,kde se naše oči setkaly.
Ucítila jsem něco,co nesmělo ven. Ne,neucítila jsem,že je mi špatně a že musím nutně na záchod. Ucítila jsem hroznou LIDSKOU přitažlivost. To nesmělo ven,ikdyž už to v podstatě ví,že ho miluju a že se mi líbí. ,,Hele,chtěl bych se tě zeptat,jestli je pravda to,co řekl Niall.'' ,chtěl slyšet pravdu Nath.
,,Předem ti říkám,že to,co ti řeknu…nevím,jestli se ti to bude líbit,ale je to můj život.'' Nathan napjatě poslouchal. Řekla jsem mu,že to,co řekl Niall je pravda,ale že to není kamarád,když to řekl. Pak jsem mu popisovala pár událostí v mém životě spojené s ním a kluky. Řekla jsem mu taky o Wanted baru a on potvrdil,že to byl on. Lehnul si na postel a začal mě utěšovat,stejně jako my předtím ho.
Leželi jsme v obětí asi 5 minut,ale pak se něco stalo. Něco,co jsme nečekali. Podívali jsme se sobě do očí,já do těch jeho nádherných modro-zelených a on do mých čokoládových pestře hnědých očí.
Udělali jsme to vlastně ve stejnou chvíli,dokonce jsme se málem srazili hlavami. A opravdu-moje tvrzení se se potvrdilo-nikdo na světě určitě nelíbá líp,než Nathan Sykes. Nikdo nelíbá víc romantickya víc jemněji a něžněji. Jednou rukou mě chytil za tvář a společně jsme se překulili tak,že on skončil nade mnou a já pod ním. Trvalo to asi jenom minutu,když jsme uslyšeli klepání na dveře,ale rozhodli jsme se ho ignorovat. Asi po 2 minutách hlasitého bouchání na dveře někdo (později jsem zjistila že Tom) vyrazil dveře. Nathan se ode mě okamžitě odthnul a doufali jsme,že nás nespatřili ještě při líbání. ,,Copak jste dělali,holoubci moji?'' ,zeptal se ironicky Max. ,,Nic zvláštního'' ,odpověděla jsem vážně. ,,Nath se přišel zeptat,jak mi je,tak jsme si chvilku povídali.'' Nakonec se Max i ostatní pousmáli. ,,Tak to je dobře,že jste si hezky popovídali a mimochodem…Nathe,hezká rtěnka . '',setřel nás Max a kluci se i s Nathem odebrali k sobě do šatny. Na poslední chvíli mi zamával a na jeho pohledu jsem poznala,že ho taky dostala Maxova poslední věta. Když Lussy zavřela dveře,rozřehtaly jsme se na celé kolo a sborově zase ztichly. Z holek nezačaly padat otázky tipu: ,,Panebože cos to udělala? '' ,nebo: ,,Jsi normální? '' Okamžitě na mě chrlily otázky: ,,Jaký to bylo? ''
,,Co jsi při tom cítila? '' ,nebo: ,,Líbá dobře? '' Probírali jsme to celý večer a ve dvě ráno jsme konečně po dlouhých debatách usnuly.
-
Ráno jsem se probudila s krásným pocitem a skvěle vyspaná (i když bylo teprve pět). Necítila jsem se vůbec špatně,na to že jsem spala jen tři hodiny. Holky jsem našla v hodně divných polohách. Nele visela hlava z postele dolů a přitom objímala svojeho plyšáka,na kterého nedá dopustit. Nina si v noci přešla k Nicki do postele a Nina měla ruku položenou Nickiném obličeji,což vypadalo strašně směšně.
Lussy v noci zase spadla z postele,ale ona má tak tvrdý spánek,že ji ani tohle nevzbudí. Dokonce jsme jí jednou zkusily dát facku,ale Lussy si jenom spokojeně mlaskla a spala dál.
Oblékla jsem si obyčejné tílko a tepláky a šla jsem si do společné koupelny přes chodbu vyčistit zuby,učesat se a namalovat. Právě v tu chvíli,kdy jsem si chystala namalovat se a učesat se,do koupelny vešel Nathan. ,,Jéé…Ahoj. Taky nemůžeš dospat? '' ,řekl,když si mě všiml. Poté,co jsem souhlasila,se mě zeptal: ,,Hele,Kat,myslíš,že bychom mohly dělat,že se nic nestalo? Budeme o tom vědět jenom my dva a když se nás na to bude ptát někdo další,tak nebudeme o ničem vědět? ''
,,Ale jistě,tohle mi naprosto vyhovuje. '' ,odpověděla jsem,protože nikomu jinšímu než holkám bych to neřekla,ale nějak jsem tušila,že tahle věta přijde,tak jsem jim pro jistotu všechno vyzvonila večer. ,,Taky jsi to kamarádkám všechno řekla večer,protože jsi čekala,že to ten druhý řekne? ''
,,Přesně tak,Nathe,všechno jsem musela vyzvonit,aby mohly vůbec spát. '' ,odpověděla jsem.
Nath se zasmál a dodal: ,,To já taky. Ale nakonec jsem to musel říct,aby to mezi námi bylo jasné. A co tvoje tvář? Je v pořádku? '' Byl tak roztomilý v tom jeho úžasném pyžamu-bílé tričko s krátkým rukávem a dlouhé modré kalhoty. ,,Jo,jistě,sice to ještě trochu bolí,ale to bude v pohodě. A neudělal Niall nic tobě?'' ,zeptala jsem se vystrašeně,protože jsem si nebyla jistá,co se odehrálo. ,,I'm ok.'' Co mě nejvíc nadchlo? Jeho rozcuchaný účes,se kterým byl prostě neodolatelný. Učesala jsem mu vlasy do jeho účesu ,,NAČESANÉ NAHORU''. Asi kolem půl sedmé jsme zaslechli zvuky vrzajících postelí. ,,Od teď jsou z nás nejlepší přátelé,Kateřino. Pamatuj si to. Musím jít,ahoj.'' ,,Ahoj. Neboj,budu si to pamatovat. '',odpověděla jsem mile. Pak jsem uslyšela zaklapnout dveře do jejich šatny a najednou někdo spadl na zem. ,,Co ty tak brzo ty náš romantiku…'' ,začal se chcechtat Tom. Pak už jsem slyšela jenom smích a různé povídání. Učesala jsem si vlasy do vysokého culíku a černou tužkou si udělala vnitřní linku,takže jsem vypadala ještě lépe než předtím. Moje oči se tím zvětšily,takže jsem byla nadmíru spokojená,dala si řasenku a když jsem vešla do pokoje,stalo se mi v podstatě to stejné,co Nathovi. ,,Čááu holkaa,pojď se s náma pomazlit ne? '' ,zařvala na celé kolo Lussy. ,,Neboj,budeme jemný a romantický jako Nath.. '' ,ony si ze mě prostě furt musí dělat srandu! ,,Zničíte mi účes a rozmažete mi řasenku! '' ,zakřičela jsem a vytrhla se z jejich medvědího objetí.
Nakonec se teda sklidnily,namalovaly se,učesaly a byly celkem v pohodě. Vybrala jsem si to nejlepší oblečení které mám-dlouhé černé úzké kalhoty,bílé tričko s nápisem TW (které mám už od pátnácti,ale nedám na něj dopustit) a černé saténové sako. K tomu černé lodičky na opravdu vysokém podpatku a byla jsem dokonalá. Samozřejmě holky měly taky pěkné oblečení,ale já tím chci Natha oslnit. Pak přišel Joey (to je takovej ten chlápek,co všechno plánuje a všechny posílá tam,kde mají být) a řekl ná,že za chvíli začínáme natáčet,abychom to stihli do oběda. Dovedl nás do takové tmavé místnosti a před námi stály veliké černé dveře. Joey dostal vysílačkou pokyn a zavelel: ,,Můžete jít. ''
Otevřel dveře a my vstoupily do místnosti plné lidí. Ne diváků,ale podobných,jako je Joey. Koordinátoři,maskéři,zvukaři a tak dále… Hodila jsem pohled na velkou hnědou koženou sedačku,kde už seděli One Direction a The WANTED. Vypadalo to,že můj outfit uspěl,protože si mě přeměřili pohledem a pak si všichni šeptali (mělo to být šeptání,ale stejně jsem to slyšela): ,,Jéé,podívejte se na ni. '' ,nebo třeba: ,,To je fakt kočka…'' Nathan se na mě díval a vítězoslavně se usmíval (asi proto,že si myslel,že si dobře vybral). Na jedné ze sedadel pro diváky si spokojeně pochrupoval Horan. Musím se mu omluvit,pomyslela jsem si. Potichu jsem došla až k němu a sedla si vedle něj.
,,Nialle? '',oslovila jsem ho. ,,Hmmmm.. '',broukl ze spaní. ,,Prosím tě,probuď se,chci se ti omluvit.'' Když si blonďák uvědomil,že na něj někdo mluví,posadil se rovně a pohlédl na mě. ,,Kateřino,prosím tě…'',nestihl doříct a já na něho spustila vlnu omluv. ,,Promiň,že jsem to neřekla dřív,promiň,že jsem na tebe byla naštvaná,promiň,že jsem ti dala facku…'' ,valily se na něj moje omluvy. ,,To je v pohodě. To já bych se měl omluvit za to,jak jsem ti já dal facku. A taky Nathovi. '' ,podotkl Niall. Pak ke mně přišel Max a prohodil: ,,Kvůli tomu oslovi se nemusíš tak parádit. '' ,,Ale Maxi! Nathovi by se nelíbilo,že o něm takhle mluvíš! '' Chvíli jsme se bavili a pak jsme už vážně museli jít natáčet. Kluci zpívali a tak,a na téma přítelkyně a přítelé,to bylo hrozné téma. Nakonec jsme ho stejně rychle přeskočili,protože většina z nás si na svoje přítele a přítelkyně ani nepamatuje,protože většina z nás je už dlouho single.
Jediný Tom si pamatuje na rozchod s bývalou přítelkyní Kelsey. Vzpomíná na to jako na krásný vztah,dokud mu Kelsey neřekla,že měla něco na začátku jejich vztahu se Sivou. Tom a Siva si to vyříkali,ale s Kelsey se rozešli. A zjistila jsem,že si dobře rozumí s Nelou,nádhernou hnědookou blondýnou. Jo,mojí kámoškou Nelou. Proto jsme radši tohle téma přeskočili. 1D zazpívali Live While We´re Young,bavili jsme se na téma rodina a všichni se rozplívali nad představou 6-letého Marečka a obdivovali mou extrémně chytrou sestru Báru. Nath nám popsal svoji sestru Jess,Nela sestru Veroniku,Nicki své tři bratry a čtyři sestry Naomi,Lanu,Christen,Helli,Thomase,Nuana a Lucase,Nina svoje dva bratry Iana a Paula,Lussy je jedináček a kluci,než všechny svoje sourozence vyjmenovali,bylo už 11. Museli jsme se rozloučit a sbalit si věci. Okamžitě,když jsem vešla do prvního obchodu,jsem uviděla ve všech novinách na titulních stránkách: ZVUKAŘ P. M. Z ELLEN SHOW: HYSTERIE KATEŘINY VÍTKOVÉ (18) A LÍBÁNÍ S NATHANEM SYKESEM (25)! CO JE NA TOM PRAVDY? Pro jistotu jsem si jeden z těhle deníků koupila a přečetla si článek o tom,jak ten zvukař říkal,že měl svou pracovní místnost v chodbě,kde byly i naše šatny a popisoval,jak jsem křičela a zamkla se,a taky slyšel náš holčičí rozhovor o líbání s Nathem. Drbna jedna zvukařská. Ellen mě ujistila,že dostane padáka. Na Facebooku mi přicházelo čím dál víc nenávistných zpráv typu: TY SI MYSLÍŠ,ŽE TĚ CHCE? VŽDYŤ NEJSI ANI PĚKNÁ! JESTLI SE S NÍM NEROZEJDEŠ,MŮŽE SE NĚCO STÁT TOBĚ NEBO TAKY TVOJÍ RODINĚ… Copak nechápou,že s ním nechodím??? Musela jsem zavolat Nathovi (po natáčení jsem si stihla napsat jejich čísla). Prý je to v pořádku,a ať na netu zveřejním,že jsme jenom nejlepší přátelé.
JSME NEJLEPŠÍ PŘÁTELÉ,NEJSME SPOLU V BLIŽŠÍM VZTAHU. V ELLEN SE NIC NESTALO,ON MĚ JEN UTĚŠOVAL,NIC ZVLÁŠTNÍHO NEPROBĚHLO,napsala jsem si na Twitter. Ale nenávistné zprávy nepřestaly. Kluci byli zrovna na turné a nešlo s nimi volat. Aspoň jsem jim textla: Ono to nepřestalo. Co mám dělat? Je to stále horší a horší… Když najednou se rozezvonila písnička Chasing The Sun. ,,Ano mami?Ahoj. '' ,,Kačko,nevím,co s Nathanem doopravdy máš,ale musí to přestat! Dnes,když jsem Marečka vyzvedávala ze školy,tak nepřišel. Učitelka říkala,že už odešel,ale že neví,kam šel. Tak jsem se porozhlídla po okolí a když jsem šla parčíkem,který vede od školy k centru,našla jsem Marečka ve křoví,jak pláče. Když jsem se podívala na jeho tvář a měl tam modřinu! Nejdřív jsem si myslela,že se porval s klukama,ale připadalo mi to divné na to,že je mu teprve 6. Řekl mi,že nějaký pán ho odvlekl do parčíku,tam ho bouchnul a řekl mu,ať vzkáže svojí sestře,že jestli s Nathanem okamžitě neskončí,tak se stane něco mnohem horšího! '' ,oznamovala mi vyděšeně mamka. ,,Panebože! Chudáček malinký! Moc se omlouvám. Pošlu mu velikého plyšáka Mickeyho Mouse. Neboj,ukončím to.´´ ,skončila jsem hovor.
Kluci přijeli za dva týdny a já se k nim hned vydala. ,,Ahooj! Na tebe jsem se asi těšil nejvíc! '' ,zařval Nathan ve dveřích. Když si ale všimnul mojeho výrazu,ihned se přestal usmívat a vzal mě dovnitř. ,,Jsou tu kluci? '' ,chtěla jsem se přesvědčit,abych mohla mluvit otevřeně. ,,Ne,Siva a Jay šli na oběd a Tom a Max jeli do kina na Asterixe a Obelixe 9. '' ,,Dobře…Nathane. Ty zprávy..Už jsem ti to sice psala,ale nepřestaly. A Marečkovi nějaký muž ublížil. Mamka je z toho strašně na nervy. Už se nemůžeme dál vídat…'' Začaly mi trochu téct slzy. Vyběhla jsem z domu a na cestě jsem minula kluky,kteří mě ani nestihli pozdravit,protože jsem kolem nich prosvištěla jako Buggati. Nath se vydal za mnou a křičel: ,,Kat,počkej,stůj!'' Nathan proběhl kolem nich a kluci si vyměnili pohledy,protože ani jeden nevěděl,co se děje.
Když jsem doběhla na křižovatku,zapomněla jsem se rozhlédnout a vběhla jsem do silnice. Ze zatáčky se viřítilo auto a naposledy jsem uslyšela Nathův hlas: ,,Stůj! Néé! '' Zkutálela jsem se přes kapotu auta a zůstala ležet na silnici v mých stříbrných vysokých kraťasech,černém tílku a vysokých černých lodičkách. Nathan ke mně přiběhl a položil si mou hlavu do klína. ,,Probuď se,probuď se! '' ,křičel Nathan.

,,Panebože…'',stěžovala jsem si na bolení hlavy. Rozhlédla jsem se po nemocničním pokoji a v křesle jsem uviděla podřimujícího Nathana. Do pokoje potichu vešly holky,Siva a Jay. ,,Ahoj,je ti dobře? '' ,ujišťovali se. ,,Jo,jo…A kde máte Maxe a Toma? '' ,zeptala jsem se. ,,Jsou ještě…'' ,nestihli to ani doříct a do pokoje se vřítili Tom a Max. ,,Ahoooj Kat,panebože co tě to napadlo skákat pod auto? '' ,vřeštěli jeden přes druhého. ,,Pšššt…!'' ,zkoušela jsem je přimět se trochu ztišit,ale Nathan už se stejně probudil. ,,Ahoj…'' ,pozdravil mě Nath a objal mě. ,,Jsi v pořádku? ''
,,Jo…Díky. '',odpověděla jsem. ,,Ticho,volá Scooter! '' ,zakřičel Jay. Všichni sborovně ztichli a kudrnáč mezitím něco vyřizoval s Jayne (jejich manažerka). Když to Jay položil,všichni se zase sborově zeptali: ,,Co se děje? '' Jay v klidu odpověděl: ,,Jayne mi oznámila,že jsme byli nominováni do 3 kategorií na Teen Choice! A prý si máme vybrat nějaký slušný doprovod…'' Max pohlédnul na Lussy,Tom na Nelu,Jay na Ninu,Siva na Nicki a Nath na mě. ,,Tak určitě…'' ,odpověděla jsem. Holky taky souhlasily,takže se spolu na naše první Teen Choice vydáme spolu… ¨
Pak se mi rozezvonilo Chasing The Sun. ,,Ticho,to je Jayne! '' ,napodobila jsem Jaye,který se srandovně urazil. ,,Ano,Jayne? '' Jayne na mě okamžitě vyhrkla: ,,Kat,prosím tě,volali mi z Teen Choice a jste nominovány do 4 kategorií! Nejlepší nováček,nejlepší videoklip,nejžhavější zpěvačky a nejkrásnější hlas. '' Na tváři se mi objevil udivený úsměv. ,,To je úžasný,Jayne! '' ,křičela jsem radostně. ,,A musíte si vybrat nějaký slušný doprovod! '' ,dělala kázání Jayne. ,,My už jsme se domluvily s klukama. '' ,odpověděla jsem klidně. ,,S jakýma klukama? '' ¨
,,Ježííš,přece s The WANTED! '' ,vysvětlila jsem. ,,Ahá! Výborně! Tak to je všechno vyřešené,zatím ahoj! '' Celou dobu jsem napodobovala Jaye tak,jak mluvil on po tom,co mu zavolala Jayne. Všichni se skoro přetrhali smíchy a já byla nadmíru spokojená.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ewwinchester ewwinchester | Web | 12. ledna 2013 v 21:53 | Reagovat

Kdy bude pokračování? Moc se mi to líbí. Je to super!

2 *Kateřina Sykes* *Kateřina Sykes* | 21. dubna 2013 v 1:42 | Reagovat

Chcete ještě pokračování? :)

3 *Elena *Elena | 19. července 2013 v 16:39 | Reagovat

Další, další, další!!! Prosím dej pokračovaní

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama